flower-4

Miłość do wiosny

Każdy wie, że wiosna zwiastuje zbliżające się lato. Często jesteśmy zmęczeni chłodną zimą i związaną z nią pluchą, więc każdy znak ciepła jest cenny. Jesień oraz zima czasem budzą w nas melancholię. Oczywiście śnieg jest piękny, ale najlepiej jak jest go dużo w górach, a nie w miastach, w których nie rzadko utrudnia przemieszczanie się. Zapewne znajdą się tak samo wielbiciele zimy jak i lata, jesieni czy też wiosny.


Każda pora roku oznacza coś innego i jest równie piękna. Wiosna może nas dodatkowo zachwycić budzącą się przyrodą, kwitnącymi kwiatami pąkami na drzewach, śpiewem ptaków. Każde zwierzątko zaczyna szukać partnera, pragnąc cieszyć się rodziną, potomstwem. Jest to dzięki temu zdecydowanie czas miłości i zakochanych. Ponadto goszczące na niebie słońce poprawia nasze ogólne samopoczucie i jest lekarstwem na smutek.

Dzięki temu częściej chce się wychodzić z domu nawet największym leniuchom. Spacery są w tym czasie wyjątkowe ze względu na niezwykłość otaczającej nas fauny i flory.
Zieleń jest zdrowym dla oczu oraz miłym kolorem. Woń kwiatów pobudza i koi nasze zmysły.

Nawet droga do pracy czy też do szkoły na piechotę, nie stanowi już takiego problemu i jest o wiele przyjemniejsza. Kolory nieba stają się bardziej wyraziste oraz piękne. Nie ma już tej wszechobecnej szarości. Przygnębienie znika, a my możemy pozbyć się paru warstw odzieży, gdy nadchodzi ocieplenie. Miłość do wiosny może być niesamowita, jeśli docenimy i ujrzymy jej wszystkie walory. Chętnie dajmy się wyciągnąć na spacer z rodziną lub przyjaciółmi i korzystajmy z tych pięknych chwil jak najdłużej. Cieszmy się każdą minutą a nawet sekundą bo warto zapomnieć o troskach i się po prostu odprężyć.

http://pl.freeimages.com/photo/flower-4-1361695


Opublikowano

w

przez

Tagi: