MINOLTA DIGITAL CAMERA

Pasja i marzenie wielu- własny ogród.

Każdy dba o niego jak najlepiej. Jest to wizytówka domu. Świadczy o gospodarzu. Prosty, orientalny, tropikalny. Ile ludzi tyle pomysłów. Ważne aby był jednak zadbany i wypielęgnowany. Te słowa powie chyba prawie każdy jeżeli nie każdy ogrodnik.

Własny ogród marzenie wielu ludzi bloku. Ogród miejsce utopijne, pomagające się odprężyć. Pielęgnacja ogrodu praca dla przyjemności. Tak jest u naprawdę wielu osób. Chcą mieć idealny ogród, on ich pochłania.

Sprawia, że staję się pasją życia. Daje moc twórczego myślenia w końcu możemy w nim zrobić co tylko chcemy. Własny ogród te słowa to marzenie wielu. Każdy ogrodnik to potwierdzi. Pielęgnacja ogrodu bywa jednak ciężka i niewdzięczna. Dzieje się tak ponieważ atakują szkodniki które ogród są wstanie zamienić w istne pobojowisko.

Takie zmagania często bywają ciężkie i czasochłonne. W końcu dorwać szkodnika to nie taka prosta sprawa. Pielęgnacja ogrodu wymaga wyrzeczeń i jest dla pasjonatów. Własny ogród to punkt honoru dla ogrodnika. Dlatego będzie o niego dbał najlepiej jak tylko będzie potrafił. Bo jak wiadomo ogród świadczy o jego właścicielu ale tak w życiu bywa z wszystkim nie tylko z tym małym skrawkiem ziemi.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/garden-flowers-1389057


Opublikowano

w

przez

Tagi: